Ubytování v domově se zvláštním režimem

Ubytování

Služba "domov se zvláštním režimem" disponuje jednolůžkovými pokoji (obsazují se již ubytovanými klienty, kteří jsou vedeni v pořadníku žadatelů o jednolůžkový pokoj, který vedou sociální pracovnice.), dvoulůžkovými, třílůžkovými a manželskými pokoji. Dvoulůžkový (třílůžkový) a jednolůžkový pokoj tvoří buňku, ke které přísluší WC a umývadlo a sprchový kout. Na každém oddělení jsou na chodbách koupelny a sprchové kouty. Pokoje jsou vybaveny polohovacími postelemi se vzpřimovacími hrazdami, v případě potřeby je možno využít boční zábrany (se souhlasem klienta nebo na základě doporučení lékaře), nočním stolkem, jídelním stolem, židlemi, vestavěnými skříněmi. Pokoj je možno doplnit drobnými předměty (poličky, obrázky), televizí, rádiem (poplatky si hradí klient). V případě potřeby má uživatel klient k dispozici jídelní stolek a WC křeslo.

Praní prádla

V prádelně DS je zajištěno praní a žehlení ložního prádla a osobního prádla klientů. Dle potřeby jsou zajištěny drobné opravy prádla a oděvů.

Úklid

Úklid všech prostor domova je zabezpečen zaměstnanci a je prováděn nejméně jedenkrát denně (dle potřeby vícekrát), v pokojích tak, aby bylo co nejméně narušeno soukromí klientů.
top